Angeluccio pastoralt landskap med figurstaffage
Closed
2012-06-21
139424
| Sold for | 14 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
ANGELUCCIO (Italiensk skola, 1700-tal): hans efterföljare: Pastoralt landskap med figurstaffage, olja på duk, 85x118 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris