Hans Norsbo oljemålning
Valmis
2012-06-15
138854
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
NORSBO, Hans (1897-1955): Porträtt, signerad och daterad Hans Johanson 1927, olja på duk, 64,5x78 cm
Krackelyr