Anders Zorn "Ols Maria"
Closed
2012-06-12
138671
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Ols Maria", 1919, signerad Zorn, etsning, 20x30 cm
LITTERATUR: Hjert&Hjert 167