Seguin-Bertault olja på pannå
Closed
2012-06-10
138332
| Sold for | 7 000 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
SEGUIN-BERTAULT, Paul (Frankrike 1869-1964): Vid Seines strand, signerad P Seguin-Bertault, olja på pannå, 54x37 cm