HALLSTRÖM, Eric
Closed
2012-06-01
136967
| Sold for | 12 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): Stilleben, signerad Eric Hallström, olja på duk, 55x65