Dekorelement sannolikt 1700-tal
Closed
2012-05-26
135944
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
DEKORELEMENT, sannolikt 1700-tal, i form av dubbelörn, skulpterat trä, 33x55 cm
Lagning