Cornelis Corneille färglitografi
Valmis
2012-05-23
135549
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (född 1922): Komposition, signerad och daterad Corneille- 91, 169/2020, färglitografi, 24x49 cm