Hans Larsson oljemålning
Closed
2012-05-22
135371
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LARSSON, Hans (samtida): "Kornåker II", signerad och daterad Hans Larsson -60, olja på pannå, 37x50 cm