Nils Hansson oljemålning
Closed
2012-05-09
133536
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HANSSON, Nils (1900-1996): Stilleben, olja på pannå, signerad och daterad -50, 53x65 cm