Akvarell av Högfeldt
Valmis
2012-05-08
133331
| Korkein tarjous | 6 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Dopp, signerad R Högfeldt, akvarell, 34x49 cm