Väggspegel
Valmis
2012-05-04
132617
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SPEGEL, empire, 1800-tal, förgylld och bronserad dekor, höjd 165x75 cm
Glasskada