Gyula Julius Zorkoczy oljemålning
Valmis
2012-04-28
131598
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ZORKOCZY, Gyula, Julius, (1873-1932): Sommarlandskap med figur, signerad, olja på duk, 39x48,5 cm