Byrå senbarock
Closed
2012-04-26
131216
| Sold for | 8 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
BYRÅ, senbarock, 1700-talets första hälft, ek och ekfanér, höjd 81, 117x61 cm
Senare lås, smärre lagningar och skador