Carsten Regild färglitografi
Valmis
2012-04-24
131086
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
REGILD, Carsten (1941-1992): Komposition, signerad, färglitografi, signerad och daterad -87, bladstorlek 80x56 cm
Smärre reva