Sven X:et Erixon färglitografi
Valmis
2012-04-22
130720
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): "Tro, hopp och kärlek", signerad, HC, färglitografi, 35,5x27 cm