Einar Nerman oljemålning
Valmis
2012-04-10
129563
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NERMAN, Einar (1883-1983): Blomsterstilleben, signerad och daterad Einar Nerman -73, olja på pannå, 54x41 cm