Ulrica Hydman färgcarborundum
Valmis
2012-04-09
129303
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV HC, färgcarborundum, 77x56, oramad