Lena Linderholm litografi
Valmis
2012-04-09
129295
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 55x76 cm, oramad