Oljemålning Igge Karlsson
Valmis
2012-04-08
128967
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition, signerad Igge K 64, olja på duk, 54x39 cm