Lasse Åberg Musse Pigg
Closed
2012-03-31
127621
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 2 000 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): Musse Pigg, signerad Lasse Åberg, färglitografi, 68/90, 97x72 cm