Anshelm Dahl oljemålning
Valmis
2012-03-17
125685
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Vintermotiv, signerad och daterad 1921, olja på duk, 100x134 cm