Oidentifierad konstnär pojkporträtt
Closed
2012-02-01
118578
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pojkporträtt, signerad E. Morgan, olja på duk, 37x29 cm