Nils Tydén oljemålning
Closed
2012-01-16
116959
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TYDÉN, Nils (1889-1976): Segelfartyg vid gamla kvarnen, signerad och daterad N. Tydén 1918, olja på pannå, 31,5x38,5 cm