Oidentifierad konstnär 1800-tal fransk soldat
Closed
2012-01-23
116922
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Fransk soldat, olja på pannå, 33x29 cm