Arthur Bianchini oljemålning
Closed
2012-01-15
116834
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Motiv från Teneriffa, signerad och daterad Artur Biachini Teneriffa 95, olja på pannå, 29x44 cm
Smärre färgskada i övre hörnen