Jean Haagen Nilsson oljemålning
Valmis
2012-01-12
116667
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
OLJEMÅLNING, kopia efter äldre original, Porträtt av Carl Sparre, signerad copy Jean Haagen, olja på duk, 52x42 cm