Roj Friberg litografi
Closed
2011-12-17
114745
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
FRIBERG, Roj (född 1934): Militärjunta, monogramsignerade och daterad R f -74, 72/180, litografi, 45x56 cm