Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, figurscen i gouache, höjd 158x76 cm

Avkapad

109203

2011-11-09