Karaffer glas
Valmis
2011-11-08
109123
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARAFFER, 1 par, GLAS, 12 st., skär- och rutslipade, 1800-talets slut
Karaffer saknar proppar, enstaka nagg