Ulla Fries torrnål
Valmis
2011-11-20
109074
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FRIES, Ulla (född 1946): Sallad, signerad och numrerad, torrnål, 19x14 cm