Harald Lundberg oljemålning
Closed
2011-11-03
108756
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LINDBERG, Harald (1904-1976): "Transare Grön sjö", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, 22x27 cm