Spegel sengustaviansk stil

Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1800-tal, bronserad, 61x37 cm

Skador

107074

2011-10-23