Anders Zorn etsning
Valmis
2011-10-22
106996
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 3 500 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Frida I, signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1914, etsning, 12,8x8,6 cm
Gulnad