Spegel barockstil
Closed
2011-10-21
106831
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 12 000 SEK |
SPEGEL, barockstil, förgylld skuren dekor och papier maché, fasettslipat glas, 106x66 cm
Sprickor, smärre skador