Spegel barockstil

Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, barockstil, förgylld skuren dekor och papier maché, fasettslipat glas, 106x66 cm

Sprickor, smärre skador

106831

2011-10-21