Olle Baertling serigtrafi "6 konkreta"
Closed
2011-10-12
105540
| Sold for | 6 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
BAERTLING, Olle (1911-1981):Komposition, signerad Baertling, 17/100, 1977-81, färglitografi, 53x26 cm, ur mappen "6 konkreta"