Oscar Reutersvärd litografi
Closed
2011-10-11
105418
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): "Omöjlig figur", signerad och numrerad 95/150, färglitografi, 72x54 cm