Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
SKÅL, handdrejad, Argenta, Kåge, Gustavberg, 1930-tal, inuti med silverdekor i form av sjöjungfru, diameter 29 cm
Inuti med slitage
104947
2011-10-26