Skål Argenta Kåge

Skål Argenta Kåge
Skål Argenta Kåge
Skål Argenta Kåge
Skål Argenta Kåge
Skål Argenta Kåge
Skål Argenta Kåge

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

SKÅL, handdrejad, Argenta, Kåge, Gustavberg, 1930-tal, inuti med silverdekor i form av sjöjungfru, diameter 29 cm

Inuti med slitage

104947

2011-10-26