Skål Kellighusen
Valmis
2011-10-09
104940
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKÅL, Kellinghusen, Tyskland, 1800-tal, fajans, målad polykrom dekor av blommor, höjd 11, diameter 28 cm
Nagg