Appliquer 1 par

Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

APPLIQUER, 1 par för 3 ljus vardera, förgylld brons, empirestil, 1800-tal, bredd 23,5

lagade

104867

2011-10-08