Väggkommod

Väggkommod
Väggkommod
Väggkommod
Väggkommod
Väggkommod
Väggkommod

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGKOMMOD, omkring 1900, från pansarskeppet "HMS Thor", mahogny, utfällbart handfat i porslin, spegel, höjd 173 cm

Obetydliga skador och slitage

104215

2011-10-09