Harald Lyth litografi
Closed
2011-10-02
104137
| Sold for | 3 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LYTH Harald (f.1937), Komposition, litografi, signerad och numrerad 52/95, ca 105x75 cm