Fat silver K Anderson
Valmis
2011-09-30
103877
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FAT, silver, K Anderson, stämplat 1929, vågigt brätte, med inskription, diameter 30 cm, ca 579 g
slitage