Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYST, kvinna, 1800-tal, marmor och mässing, signerad Prof Neri, K L. höjd 30 cm
103681
2011-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här