Byst i marmor och mässing

Byst i marmor och mässing
Byst i marmor och mässing
Byst i marmor och mässing
Byst i marmor och mässing

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYST, kvinna, 1800-tal, marmor och mässing, signerad Prof Neri, K L. höjd 30 cm

103681

2011-09-28