Klocknycklar guld och silver

Klocknycklar guld och silver
Klocknycklar guld och silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLOCKNYCKLAR, 3 st, guld och silver, utan stämplar, en med pärlemor
PROVENIENS: Jan Westas Samling, Äppelbo

Smärre skador

103577

2011-09-28