Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, 1700-talets slut, sengustaviansk, förgylld, 136x77 cm

103145

2011-09-28