Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LE CORBUSIER, "LC4", vilstol, Cassina, Italien, formgiven 1928, förkromad stålram, benställning i svart stål, dyna klädd i ponnyskinn, höjd 67, längd 165 cm
Slitage och smärre skador
102042
2011-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här