Vilstol Cassina

Vilstol Cassina
Vilstol Cassina
Vilstol Cassina
Vilstol Cassina

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LE CORBUSIER, "LC4", vilstol, Cassina, Italien, formgiven 1928, förkromad stålram, benställning i svart stål, dyna klädd i ponnyskinn, höjd 67, längd 165 cm

Slitage och smärre skador

102042

2011-09-20