Fickur armbandsur

Fickur armbandsur
Fickur armbandsur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

HERRFICKUR, 2 st., silver, ARMBANDSUR, KLOCKARMBAND, bl a Gucci, stål och doublé

Slitage och smärre skador

101415

2011-09-15