Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
HERRFICKUR, 2 st., silver, ARMBANDSUR, KLOCKARMBAND, bl a Gucci, stål och doublé
Slitage och smärre skador
101415
2011-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här