Sengustaviansk spegel

Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-tal, förgylld och bemålad, 77x38

Skador och lagningar, bakstycke saknas

101131

2011-09-11