Servisglas

Servisglas
Servisglas

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVISGLAS, ca 109 dlr, olivslipade, bestående av, 12 likörglas, 26 starkvinsglas, 9 dricksglas, 29 selterglas, 10 snapsglas, 13 vitvinsglas, 10 vinglas

Slitage, nagg

100910

2011-09-11