Bengt Gullberg soffbord "A2"

Bengt Gullberg  soffbord
Bengt Gullberg  soffbord
Bengt Gullberg  soffbord
Bengt Gullberg  soffbord

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, Bengt Gullberg, "A2", trehöjdsbord, formgivet i slutet av 1940-talet, teak med metallunderrede som kan ställas på tre håll, höjd 51, 72 respektive 120, 120 x 75 cm

Brännmärke, fläckar, slitage

100852

2011-09-10